Zaspokajamy potrzeby przede wszystkim osób, które w własnym banku nie otrzymują oczekiwanej pomocy,  zagubiły się w swoich zobowiązaniach, lub przez nieuczciwych doradców zostali wpędzeni w kłopoty finansowe. Klienci u nas otrzymują pomoc nie tylko finansową, ale również informacyjną w zakresie znanych nam tematów finansowych.

W naszej ofercie posiadamy 20 firm pozabankowych, 10 banków i wieloletnie doświadczenie. Jak również dużą i ciągle pogłębianą wiedzę w tematyce bankowości i finansów z którą chętnie dzielimy się z klientami.

U nas nie płacisz za obsługę! W przeciwieństwie do wielu biur, my nie pobieramy żadnych prowizji za pożyczki czy chwilówki!

Klient nie musi się u nas obawiać o ukryte koszty. Przy każdej umowie klient jest poinformowany o warunkach i całkowitych kosztach pożyczki czy też kredytu bankowego. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszelkie pytania i wątpliwości klienta.

Jeżeli wiemy że klient powinien otrzymać odpowiedź do jednej czy też dwóch godzin, może przy kawie czy też herbacie i uprzejmej rozmowie poczekać u nas na odpowiedź. Dzięki czego klient nie jest zmuszony parokrotnie przyjeżdżać do naszego biura.

Klienci zawsze mogą spotkać się u nas z życzliwością i profesjonalizmem.

 

Zapraszamy,

SPRAWDŹ OFERTĘ >>>